Clasament General Festivalul Sporturilor Montane "Transalpin"

Clasament General Festivalul Sporturilor Montane "Transalpin"

Buna ziua, am updatat lista clasamentelor privind Festivalul Sporturilor Montane "Transalpin". Premiile au fost oferite de: Inscriptionari-textile.ro, TehnoPlus Industry, Biroul de Avocatura Cuculis si Asociatii, PromotionaleRomania.Ro, Powerball-Romania.com, JocShop.Ro, Lafarge Romania, Craimont.ro, Ibupublishing.ro, Ch-center.ro,Cupe-medalii.ro,Minorswing.ro, Goprint.ro. Parteneri principali: Televiziunea Travel Mix, Miscare de Sanatate (Radio Romania), Polaris M Holding,  Radio Best FM, Radio Fir, Fundatia Guard Forest, Ocolul Silvic Voineasa, Consiliul Judetean Valcea (Salvamont Valcea), Club Duster, Jandarmeria Valcea, FunkyDonkey.ro, plus multi altii.

Trofeul Jiului 2012

Clasament General etapa a IVa

Loc.
Club
Juniori
Open
Seniori
Total
1
Zimbrul Carpatin Pitesti
200
200
185
585
2
Elite Bucuresti
185
175
150
510
3
Marmotele Mahmure
170
165
165
500
4
A.T.S.E Hai-Hui
0
185
160
345
5
White Wolf Baia de Fier
0
170
175
345
6
Focul Viu Focsani
0
144
144
288
7
Calauza Carpatina Petrila
0
138
147
285
8
C.T.M. Somesul
0
0
200
200
9
Hai cu Noi
175
0
0
175
10
SPEO Vulcan 5 Craiova
0
160
0
160
11
Vanturarita Rm. Valcea
0
0
155
155
12
Ursul Brun
0
150
0
150
13
Mount Club
0
0
0
0
14
Clubul Vesel
0
0
0
0
15
Clubul Copiilor Petrosani
0
0
0
0
16
Eco Montan Targu Jiu
0
0
0
0
17
Asociatia Club Duster
0
0
0
0

Clasament Categoria Juniori etapa a IVa

Loc.
Club
Teste
Raid M.
Orientare
Escalada
Total
1
Zimbrul Carpatin Pitest 1
180
2000
2000
350
200
2
Elite Bucuresti
90
2000
1887
400
185
3
Hai cu Noi
120
2000
1827
380
175
4
Marmotele Mahmure
225
2000
1753
340
170

Clasament Categoria Open etapa a IVa

Loc.
Club
Teste
Raid M.
Orientare
Escalada
Total
1
Zimbrul Carpatin Pitesti 2 195 2000 2000 340
200
2
Hai-Hui 150 2000 1851 380
185
3
Elite Bucuresti 1 135 2000 1825 400
175
4
White Wolf Baia de Fier 240 1960 1809 310
170
5
Marmotele Mahmure Definitiv 210 1990 1820 290
165
6
SPEO Vulcan 5 Craiova 285 1970 1545 320
160
7
Marmotele Mahmure Intamplat. 165 2000 1377 330
155
8
Ursul Brun 210 2000 0 350
150
9
Elite Bucuresti 2 135 2000 0 380
147
10
Focul Viu Focsani 75 1340 0 280
144
11
Zimbrul Carpatin Pitesti 3 165 940 0 300
141
12
Calauza Carpatina Petrila 195 0 0 0
138

Clasament General Categoria Seniori etapa a IVa

Loc.
Club
Teste
Raid M.
Orientare
Escalada
Total
1
C.T.M. Somesul
165
1960
2000
340
200
2
Zimbrul Carpatin Pitesti 4
150
2000
1993
320
185
3
White Wolf Baia de Fier 1
210
1990
1885
310
175
4
White Wolf Baia de Fier 2
210
1910
1934
330
170
5
Marmotele Mahmure
135
2000
1848
400
165
6
Hai-Hui
210
1860
1854
350
160
7
Vanturarita
240
1590
1721
0
155
8
Elite Bucuresti
225
1030
1620
380
150
9
Calauza Carpatina Petrila
135
0
1716
300
147
10
Focul Viu Focsani
105
0
0
0
144

Maratonul Transalpin 2012

Clasamentele Maratonului Transalpin
(doar cei care au terminat cursa, restul de participanti nu sunt inclusi in acest clasament )

Start la 9:00am

Categoria Masculin

NR COD Nume / Prenume
P1
P2
P3
FINISH
Timp
1
305
POPESCU MARIUS ADRIAN
9:22
10:10
10:53
12:12
3h 12min
2
362
GAICA IONUT CONSTANTIN
9:22
10:10
10:53
12:18
3h 18min
3
383
GRADINARU FLORIN
9:22
10:10
10:53
12:19
3h 19min
4
304
NEATA MARIUS MADALIN
9:22
10:10
10:53
12:26
3h 26min
5
377
SALASAN AUREL      
12:42
3h 42min
6
388
DINU VLAD ANREI      
12:58
3h 58min
7
277
MICLEA DAN
9:25
10:21
11:14
13:06
4h 06min
8
400
BALEANU CONSTANTIN
9:22
10:26
11:21
13:08
4h 08min
9
206
BIRTALAN ALEXANDRU
9:25
10:27
11:17
13:15
4h 15min
10
316
BOGDAN ILIE POP
9:27
10:29
11:19
13:16
4h 16min
11
307
CIORESCU OCTAVIAN
9:25:34
10:25
11:21
13:22
4h 22min
12
309
CONSTANTIN CODRIN
9:29
10:38
11:33
13:24
4h 24min
13
297
COVACI CONSTANTIN
9:25
10:32
11:31
13:28
4h 28min
14
382
IUGA EMIL
9:22
10:22
11:11
13:43
4h 43min
15
306
NITU IONUT
9:27
10:30
11:21
13:47
4h 47min
16
222
TILEA CATALIN
9:27
10:29
11:28
13:47:15
4h 47m 15s
17
303
BOBIA FLORIN
9:30
10:45
11:50
13:57
4h 57min
18
359
TOMELE CRISTIAN
9:26
10:32
11:36
14:05
5h 05min
19
399
DIACONU CORNEL
9:26
10:32
11:36
14:05:10
5h 05m 10s
20
376
GAL IOAN
9:26
10:25
11:27
14:07
5h 07min
21
221
AMBRUS ROBERTO
9:26
10:33
11:34
14:14
5h 12min
22
282
TIGMEANU BOGDAN
9:27
10:34
11:41
14:22
5h 22min
23
371
NICULESCU DANIEL
9:25
10:49
12:05
14:27
5h 27min
24
315
POENARU DRAGOS
9:25
10:42
11:53
14:29
5h 29min
25
234
IACOB TUDOR RISTIAN
9:40
11:06
12:14
14:37
5h 37min
26
360
DOBRE BENIAMIN
9:22
10:12
12:35
14:42
5h 42min
27
225
CONSTANTIN .............
9:35
11:04
12:27
14:58
5h 58min
28
294
SERBAN CRISTIAN      
15:11
6h 11min
29
318
CIOBAN GABRIEL STELIAN
9:36
11:13
12:31
15:19
6h 19min
30
298
SMARANDOIU IONUT
9:44
11:19
12:45
15:31
6h 31min
31
299
ENACHE ADRIAN
9:44
11:19
12:45
15:31:10
6h 31min:10s
32
351
BOIA GIANI
9:35
11:12
12:29
15:39
6h 39min

 

Categoria Feminin

NR COD Nume / Prenume
P1
P2
P3
FINISH
Timp
1
375 GETA MARIA ALEXANDRA 9:22 10:23 11:20 13:01 4h 1min
2
317 ANCA DEASCU 9:35 10:54 12:22 15:11 6h 11min
3
319 CIOBAN DORINA ELENA 9:36 11:13 12:31 15:19 6h 19min
4 361 NATANGA IRINA 9:36 11:12 12:31 15:57 6h 57min
5 204 BRANZANU NICOLETA LILIANA 9:41 14:24 13:04 16:22 7h 22min
6 239 OLTEANU SANDA 9:44 11:52 13:40 17:56 8h 56min

 

 
 
Iti place acest articol? Trimite-l mai departe.
Publicat de: 
drumetiimontane